На Черкащині нетверезий чоловік убив собаку на очах у 8 маленьких дітей (фото 18+)

14 травня 2019, 12:07
На Черкащині нетверезий чоловік убив собаку на очах у 8 маленьких діток (фото 18+)

Фото тематичне з мережі інтернету

Уранці 12 травня у селі Хацьки Черкаського району місцевий житель у нетверезому стані двома пострілами убив безпритульну собаку – на очах у дорослої жінки та 8 маленьких дітей (у тексті є фото, що містить насилля).

- о 9.30 ранку я стояла у себе на подвір'ї – і почула два постріли та крики дітей і свого сусіда, - розповідає свідок Анжела Панич. - Вийшовши на дорогу, побачила переляканих дітей та закривавлену собаку на узбіччі – а поряд з нею Васю Бернацького з рушницею. Свого сусіда, який убив собаку на очах у дітей, серед білого дня, з незареєстрованої зброї у жилому кварталі, де ходять люди та бігають діти. Дякувати Богу, що нікого з дітей не зачепило, бо неподалік з усього кутка зібралися діти, грались у хованки. І ці восьмеро дітей побачили цинічне вбивство, та отримали неабиякий переляк. Поліція, що приїхала на виклик, усіх опитала, а Вася втік з рушницею із дому - і надвечір уже розказував всім, що йому «нічого не буде».

За словами слідчої Черкаського районного відділення поліції Черкаського відділу поліції ГУНП в Черкаській області Вікторії Мороз, сьогодні у Хацьках працює група з оперативних працівників та дільничного – і, оскільки є свідки та очевидці події все зробили правильно (вчасно викликали поліцію, дали свідчення), є всі шанси довести цю справу до суду.

- Цю собаку я знаю - її вивезли на звалище, - розповідає Аня Ісаєнко. - Дітки її знайшли та підгодовували, собака був добродушний та розумний, жив у лісі, приходив у село, малі з ним грались на шляху.  Собача й так було бідне, а це взагалі жах якийсь.

Як відомо, згідно зі ст. 299 Кримінального кодексу України, жорстоке поводження з тваринами, у тому числі безпритульними тваринами, що вчинене умисно та призвело до каліцтва чи загибелі тварини, вчинені з особливою жорстокістю або у присутності малолітнього чи неповнолітнього, караються позбавленням волі на строк від 5 до 8 років.

На Черкащині нетверезий чоловік убив собаку на очах у 8 маленьких діток (фото 18+)

Читайте такожНа Черкащині невідомі познущалися над собакою.

 

Поділитись

Коментарі

Александр сказав:

Точно так кончить этого урода!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Oles сказав:

Нехай йому ті кулі в горлянці застрягнуть:(
як можна вбивати невинних тварин..

правда сказав:

посадити сволоч!

Олег сказав:

Наказывали без всякой болтовни как следует – штрафом тыс.50 или тюрьма на пол-года, без всяких соплей -типа дети голодные, жена не работает и т.д.и т.п. охочих бы издеваться над животными было бы гораздо меньше. А так будет бла-бла-бла, которое окончится ничем.

Любов сказав:

А провина у цьому не тільки виродка Васі, але і того виродка, що викинув собаку на смітник. Давно вже пора за такі речі садити.

Вгору