На Черкащині чоловік убив дружину качалкою і два місяці жив поруч із її трупом

16 грудня 2019, 15:34

Шокуюче жорстоке вбивство сталося у Ташлику, що на Черкащині. Чоловік майже три місяці жив поруч із понівеченим трупом дружини, а не питання де вона завжди мав якісь відмовки.

Жителі села декілька місяців намагалися дізнатися куди зникла 40-річна Олена. А чоловік усе переконував, що кохана поїхала до матері, - йдеться в сюжеті "Надзвичайних новин". Так тривало до тих пір, поки мати через два місяці сама не приїхала до них у гості. Тут і з'ясувалося, що Олена до неї не приїздила.

Налякана до напівсмерті жінка звернулася по допомогу до поліції. Щойно "копи" взялися до пошуків, приголомшили усіх - всі ці два місяці жінка була поруч.

Як з'ясувалося, благовірний до смерті забив її качалкою і ще добу провів у оселі з її трупом. Потім витягнув на вулицю і кинув у вигрібну яму прямо в себе у дворі. Односельчани розказують - ніби тягнув нещасну на покривалі, вкинув до ями, а потім прикидав кукурудзинням і присипав землею.

Після цього чоловік спокійно і жив поряд із трупом, який гнив під самісінькими вікнами. Сусіди про подружжя говорять небагато - переїхали до їхнього села майже рік тому, перебивалися заробітками. А ще - любили випити і часто гучно сварилися. Однак скарг на них не було - в межах вулиці ні з ким не конфліктували.

48-річного душогуба вже заарештували. Йому "світить" 15 років за гратами.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору