На Черкащині через пожежу соломи загорілась і споруда (фото)

22 серпня 2019, 11:07

Жашківський район: рятувальники ліквідували пожежу соломи 21 серпня о 08:20 у селі Скибин, на території приватного домоволодіння на вулиці Балка, виникла пожежа тюкованої соломи. Ще до прибуття на місце події пожежно-рятувального підрозділу, вогонь швидко поширився на поруч розташовану надвірну споруду. Рятувальники чергового караулу жашківської пожежно-рятувальної частини, які прибули на місце події, о 08:57 пожежу локалізували, а о 09:40 повністю ліквідували. Вогнем пожежі частково знищено покрівлю споруди та 200 кг тюкованої соломи. За попередніми даними, причина пожежі стало необережне поводження з вогнем.

У середу, 21 серпня, о 08:20 у селі Скибин  Жашківського району на території приватного домоволодіння на вулиці Балка виникла пожежа тюкованої соломи.

Ще до прибуття на місце події пожежно-рятувального підрозділу, вогонь швидко поширився на поруч розташовану надвірну споруду.

Рятувальники чергового караулу жашківської пожежно-рятувальної частини, які прибули на місце події, о 08:57 пожежу локалізували, а о 09:40 повністю ліквідували.

Вогнем пожежі частково знищено покрівлю споруди та 200 кг тюкованої соломи. За попередніми даними, причина пожежі стало необережне поводження з вогнем.

За інформацією прес-служби Управління ДСНС у Черкаській області

Коментарі

Вгору