На Черкащині 70-річний чоловік пропонував інтим дітям

20 листопада 2018, 11:38

На Черкащині 70-річний чоловік пропонував інтим дітям

У селі Велика Яблунівка, що на Смілянщині, 70-річний чоловік пропонував інтим 12-річним дівчатам. Спілкування зі збоченцем діти записали за допомогою телефону, повідомляє "OBOZREVATEL".

Випадок стався минулого місяця, однак батьки школярки, яку домагався чоловік, вирішили розповісти про подію тільки зараз. Рідні вважають, що поліція належним чином не розслідувала подію.

Мати дівчинки розповіла подробиці події. Так, її дочку з подружкою підкликав до себе 70-річний чоловік, житель села. Спочатку діти проігнорували, але після підійшли, оскільки подружка дуже хотіла кошеня, а у чоловіка були вдома кішки.

- Під час розмови він почав хапати подружку за руку, попросив потриматися за його статеві органи, - розповіла Олена.

Далі старий, з її слів, почав шепотіти дівчаткам, щоб ті прийшли до нього ввечері.

- Говорив, прийдете і тихенько постукайте у вікно, я собак закрию, і ви мене будете задовольняти, ви мене збуджуєте, - розповідає мама школярки.

За словами Олени, її 12-річна дочка навчена все знімати на телефон, якщо її щось насторожує.

- У Тані був конфлікт з однією із учениць - та до неї перша чіплялася. Щоб це довести, я запропонувала дитині знімати спілкування з дівчинкою на телефон. З тих пір дочка в ситуаціях, які її насторожують, вмикає камеру, - розповіла жінка.

Неадекватну поведінку Миколи підтвердили і в сільській раді Великої Яблунівки, при цьому зазначили, що чоловік надав висновок, що він інвалід 2-ї групи "загального захворювання".

Місцеві бояться, що одного разу чоловік від слів перейде до дій. Люди кажуть, що чоловік раніше чіплявся до жінок, в тому числі до психічнохворої дівчини.

 

- За вказаною заявою було відкрито кримінальне провадження за ст. 156 Кримінального кодексу України (розбещення неповнолітніх). На цей момент триває, - розповів начальник прес-служби ГУНП в Черкаській області Дмитро Грищенко.

Санкція статті передбачає до восьми років позбавлення волі.

Коментарі

Вгору