На Черкащини обікрали музей хліборобства

30 травня 2016, 19:25
Фото Сергія Криниці

Фото Сергія Криниці

В ніч з 26 на 27 травня у м. Тальне з Тальнівського районного музею історії хліборобства було викрадено 4 картини, 2 музичні інструменти та експонати з експозиції присвяченої Другій світовій війні. Про це на своїй офіційній сторінці у Facebook повідомило Управління культури та зв'язків з громадськістю Черкаської ОДА.

За словами в. о. директора музею Олександра Клименка, о дев'ятій ранку 27 травня він виявив крадіжку. Так, зникли два оригінали картин художника із Звенигородщини Михайла Іванченка: «Напад поляків на містечко Мошурів», «Напад татар на містечко Ікашвар», а також картина – зображення Івана Їжакевича та картина – зображення Тараса Шевченка.

Олександр Романович зазначає, що також було вкрадено 2 музичні інструменти: ліру та цитру, муляж гвинтівки Мосіна, ствол кулемету і ствол гвинтівки з експозиції до Другої світової війни.

За інформацією відділу культури Тальнівської райдержадміністрації, цього ж дня в Уманському районі злодіїв затримано з усіма музейними цінностями. Наразі триває досудове слідство.

Коментарі

Вгору