На Черкащині збирають “ранець доброти” для малозабезпечених дітей

26 серпня 2018, 16:06

В Черкасах, у рамках Всеукраїнської благодійної акції "Ранець доброти", яка вже третій рік поспіль проводиться за ініціативи Святійшого Патріарха Філарета, для черкаських дітей із сімей загиблих учасників АТО, дітей переселенців та дітей із малозабезпечених сімей передали шкільне приладдя, пише "Вичерпно"

- Це діти, які опинилися в складних життєвих обставинах, і для них це буде така маленька радість. Разом із цими ранцями у нас вже буде більше 20, тобто потребу майже закрили, — розповів священик Володимир Штокало.

6 ранців та канцелярію до Свято-Троїцького собору у Черкасах принесли перший заступник голови ОДА Віталій Коваль та директор департаменту соціального захситу населення ОДА Руслан Чикало. Також до акції долучилася керівник Всеукраїснької громадської організації "Рух за рівні можливості" Ольга Журавльова.

- Ця акція, започаткована українською церквою, носить в першу чергу соціальний характер,- наголосив Віталій Коваль, — і, очевидно, якщо є можливість допомогти дітям, батьки яких у силу різних причин не мають можливості підготувати першачка до школи, то це треба і необхідно робити. Дитина повинна з радістю йти в перший клас, щоб зануритися у світ знань, а вже завдання нас, дорослих, забезпечити їх всім необхідним.

На жаль, наразі соціального захисту потребують чимало категорій населення, діти ж вважаються одними з найбільш уразливих. Про свої потреби традиційно більше заявляють дорослі, тому, відзначає Руслан Чикало, дуже важливо самим звертати увагу на умови життя, в яких перебувають діти переселенців, діти з багатодітних сімей та з сімей загиблих учасників АТО.

- Наразі є потреба допомогти зібрати цих діток до першого класу, але не потрібно забувати, що у них є щоденні потреби, тож по можливості закликаємо відгукуватися на проблеми малозахищених сімей якомога частіше, — відзначив Руслан Олександрович.

Священослужителі української церкви закликали долучиися до акції усіх бажаючих, щоб спільно зробитии свято для майбутніх школяриків.

Коментарі

Вгору