На Черкащині завершуються роботи із поточного середнього ремонту доріг

25 вересня 2018, 09:29

На Черкащині завершуються роботи із поточного середнього ремонту доріг

В Уманському та Христинівському районах завершуються роботи з поточного середнього ремонту. Наразі завершуються роботи із влаштування вирівнюючого шару асфальтобетонного покриття. Після чого проводитиметься укріплення узбіччя, влаштування дорожньої розмітки та знаків.

Завершуються ремонтні роботи і на інших ділянках автодороги М-12 км 525+000 – км 531+100 та 513+515 – км 519+415 – тут проводяться роботи із укріплення узбіч та влаштування дорожньої розмітки.

На інших ділянках автодороги М-12 роботи із поточного середнього ремонту вже завершено і ці ділянки готуються до введення в експлуатацію.

На Черкащині завершуються роботи із поточного середнього ремонту доріг

На ділянці 513+600 під час проведення ремонтних робіт влаштовано спеціальний майданчик для розміщення габаритно-вагового комплексу, який в подальшому контролюватиме вагу вантажівок для збереження дорожнього покриття від передчасних руйнувань.

На майже всій протяжності автодороги М-12, від Умані до кордону Вінницької області, де виконувався поточний середній ремонт, завершуються роботи із влаштування штучного автономного освітлення на зупинкових майданчиках.

Цього року на цій автодорозі буде відновлено дорожнє покриття загальною протяжністю 27,7 км, проведено ремонт мосту на ділянці км 530+243 та відкрито проїзд на ділянці км 535+690 по шляхопроводу після проведення його реконструкції під сучасні норми.

За інформацією прес-служби САД у Черкаській області

Коментарі

Вгору