На Черкащині завдяки прокуратурі державі повернуто 1 000 кв. м лісу

19 травня 2017, 14:24

Прокуратурою в апеляційному порядку доведено законність та обґрунтованість позовних вимог про скасування державної реєстрації та витребування з незаконного володіння на користь держави земельної ділянки лісового фонду в межах Геронимівської сільської ради.

Встановлено, що земельна ділянка площею 1 000 кв. м ще у 2007 році була незаконно надана Черкаською райдержадміністрацією у приватну власність для будівництва та обслуговування житлового будинку.

Незважаючи на те, що за позовом прокурора розпорядження про передачу земельної ділянки у приватну власність скасовано, в 2015 році її відчужено на користь третьої особи. З метою захисту інтересів держави в частині повернення незаконно втраченої землі, прокуратура звернулася до суду з позовом про її витребування у нового власника.

Попри відмову у задоволенні вказаного позову Черкаським районним судом, за апеляційною скаргою прокурора апеляційним судом Черкаської області позов прокурора задоволено, земельна ділянка підлягає поверненню на користь держави в особі Державного підприємства «Черкаський лісгосп».

За інформацією Черкаської місцевої прокуратури

Поділитись

Коментарі

Вгору