На Черкащині засудили 18-річну дівчину, через недбалість якої померло немовля

25 серпня 2016, 07:05

9fbe3ecef6a8f29c4e55f523e51085e02173fea5

Вироком Канівського міськрайонного суду 18-річну жительку Катеринопільського району визнано винною у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 119 (вбивство через необережність) Кримінального кодексу України, та призначено покарання у вигляді 3 років позбавлення волі.

Однак суд, врахувавши характеризуючі дані винної, а також те, що вона скоїла кримінальне правопорушення неповнолітньою, на підставі ст. ст. 75, 104 Кримінального кодексу України звільнив останню від призначеного покарання з випробуванням, встановивши іспитовий строк терміном 2 роки.

Слідством встановлено, що неповнолітня матір допустила необережність та недбалість під час купання новонародженої дитини, внаслідок чого немовля померло.

Вину обвинуваченої прокурором Канівського відділу Золотоніської місцевої прокуратури доведено в суді в повному обсязі. Не дивлячись на те, що жінка на досудовому розслідуванні свою причетність до смерті дитини рішуче відхиляла, однак під тиском зібраних доказів під час судового розгляду вказаної справи свою вину у скоєному визнала повністю.

На цей час вирок не вступив у законну силу.

За інформацією Золотоніської місцевої прокуратури

Поділитись

Коментарі

Вгору