На Черкащині юрист підстрелив працівницю земельного відділу

07 квітня 2014, 11:20

5 квітня близько 15.00 в місті Шполі на Черкащині із пневматичної зброї було поранено Людмилу Лимар. Жінка працює у земельному відділі районної адміністрації. В неї стріляв працівник юридичної фірми "Українські аграрні традиції" Валентин Тупота. Про це вона повідомила кореспондента Gazeta.ua.

Цього дня Валентин Тупота прийшов у земельний відділ за дорученням свого клієнта переоформити пайову землю. Людмила Лимар йому пояснила, що це зробити не можливо, тому що ділянка вже оформлена сільськогосподарським товариством. Він пішов до себе на роботу. Згодом передзвонив і запросив Лимар до себе в кабінет. Вважав, що підготовлені ним документи давали право на переоформлення землі.

"Ми довго з Валентином Олександровичем сперечалися. Говорили на підвищених тонах. Він був напідпитку. Почав викручувати мені руки. Я почала тікати й почула услід вистріли.

Не зрозуміла, що він поцілив мені у праву ногу. Це вже він сам побачив, що на підлозі моя кров. Злякався й викликав міліцію", - розповіла Людмила Петрівна.

Людмилу Лимар забрала швидка допомога. Куля потрапила в область правої стопи. Інша пройшла наскрізь джинсів лівої ноги. За даним фактом порушено кримінальне провадження по статті "розбій".

Валентин Тупота до постраждалої не дзвонив і не цікавився її станом. Зв'язатися із ним не вдалося, його телефон відключений.

Коментарі

Грім сказав:

Ратушна Ліна Борисівна керівник ТОВ “Українські аграрні традиції” везе в Шполянський район свого прокурора Архипенка для того щоб “роздеребанити” пограбувати власників земльних ділянок, оставити людей ні з чим і закрити справу по Тупоті, щоб зробить його невинним!!!!!

Вгору