На Черкащині визначили чемпіонів турніру з греко-римської боротьби

20 серпня 2018, 07:35

На Черкащині визначили чемпіонів турніру з греко-римської боротьби

Цьогоріч абсолютним чемпіоном турніру з греко-римської боротьби на призи пам’яті І. М. Піддубного став виходець із Маріуполя, який нині виступає за Полтавщину, Євген Савєта, пише "Прочерк".

У ваговій категорії 87 кг переміг Сергій Омелін із м. Дніпра, у ваговій категорії 97 кг - Андрій Дегтярьов із Запоріжжя, у ваговій категорії 130 кг - Дмитро Кременєв із Київщини. А найсильнішою людиною свята, за підсумками богатирського шоу 18 серпня, вчергове став Роман Науменко з Красенівки Чорнобаївського району Черкащини, де й проходив турнір.

Борцівський турнір є своєрідною родзинкою традиційного Всеукраїнського свята богатирської сили на призи пам’яті І. М. Піддубного, яке проходить на його малій батьківщині.

Змагання з греко-римської боротьби в Красенівці є одними із найпристижніших з цього виду спорту в нашій державі. Традиційно навколо них зосереджується ціла низка інших святкових заходів і змагань – від богатирського шоу і показових виступів силачів – до виставок декоративно-прикладного мистецтва і конкурсів вишиванок. Так було і цього разу. За попередніми оцінками організаторів, участь у святі взяло участь понад 3 тисячі гостей.

 

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору