На Черкащині викрили підприємство, яке не сплатило понад три мільйони податків

14 грудня 2015, 07:35

гроші

У рамках проведення операції «Урожай-2015», спрямованої на забезпечення дотримання норм законодавства усіма підприємствами-аграріями та створення рівних умов для роботи усіх сільгоспвиробників, співробітниками оперативного управління ГУ ДФС у Черкаській області виявлено правопорушення в діяльності одного з підприємств Черкаської області, що займається оптовою торгівлею зерном, насінням і кормами для тварин.

У результаті проведення комплексу заходів встановлено, що з метою ухилення від сплати податків, шляхом незаконного формування податкового кредиту і валових витрат підприємства, посадові особи сільськогосподарського підприємства відобразили в податковій та бухгалтерській звітності фінансово-господарські операції з придбання соняшникового шроту у підприємства з ознаками фіктивності.

На підставі незалежного експертно-економічного дослідження зафіксовано порушення п. 198.2, п. 198.3, п. 198.6 ст. 198 Податкового кодексу України. Розмір заниженого податкового зобов'язання з податку на додану вартість відповідно до висновку експертів склав понад З млн. гривень.

За фактом ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах слідчим управлінням фінансових розслідувань ГУ ДФС у Черкаській області відносно службових осіб сільськогосподарського підприємства розпочате кримінальне провадження за ч. З ст. 212 КК України.

Наразі вживається комплекс заходів для відшкодування заподіяних державі збитків.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору