На Черкащині власники паїв отримають більше 1,3 млрд грн орендної плати

29 квітня 2016, 06:33

земля

Жителі Черкаської області, які мають у власності земельні частки (паї) та передали їх в оренду, у 2016 році отримають 1,385 млрд грн. виплат у натуральній, грошовій чи відробітковій формі. Середній розмір орендної плати за користування землею пайовиків становить 1 733 грн. за гектар на рік.

Про це повідомляє прес-служба Держгеокадастру.

Власники земельних часток уклали з орендарями 311 792 договори про користування землями. Це на 829 угод більше, ніж торік. Загалом суб’єкти господарювання орендували на Черкащині у власників паї загальною площею 799,2 тис. гектарів. 

Довідково: Відповідно до статей 13 і 15 Закону України «Про оренду землі», договір оренди землі – це договір, за яким орендодавець зобов'язаний за плату передати орендареві земельну ділянку у користування на певний строк. Орендар зобов'язаний використовувати земельну ділянку відповідно до умов договору та вимог земельного законодавства. Договір обов’язково має містити кадастровий номер ділянки, її місце розташування та розмір. Також у угоді вказується строк оренди, орендна плата із зазначенням її розміру, індексації, способу й умов розрахунків тощо.

 

Поділитись

Коментарі

Вгору