На Черкащині відбувся фестиваль шкільних лісництв

22 вересня 2015, 06:33

1

Святково, щиро та яскраво привітали учні шкільних лісництв своїх старших колег – лісівників Черкащини з професійним святом. Напередодні працівника лісу на базі Черкаського обласного центру роботи з обдарованими дітьми відбувся I-й Фестиваль шкільних лісництв, у якому взяли участь 10 команд – по одній від кожного лісгоспу області.

Учасників заходу привітав заступник голови-керівник апарату Черкаської обласної державної адміністрації Віталій Коваль.

– Радий бачити усміхнені, упевнені в собі обличчя, очевидно до формування таких прекрасних команд ви йшли не один день – зазначив Віталій Коваль. – Ви є патріотами, бо інакше не брали б участі у шкільних лісівничих загонах. Ви є хорошим прикладом для своїх однолітків, тож так тримати! Дякую працівникам лісового господарства і педагогам, бо активізація такого напрямку роботи викликає повагу, захоплення і є прикладом для наслідування для інших галузей.

7

Започаткувати щорічну традицію проведення такого Фестивалю, приуроченого Дню працівника лісу, запропонував начальник Черкаського обласного управління лісового та мисливського господарства Олександр Дзюбенко.

– Дякую, що ви завжди є нашими надійними помічниками та найактивнішими учасники всіх природничих заходів, конкурсів, акцій, так має бути й надалі, – звернувся до юних колег-лісівників Олександр Дзюбенко. – Наразі вже кожен лісгосп має шкільне лісництво, представники яких присутні сьогодні на нашому святковому заході. Цей напрямок будемо розвивати й надалі. Приємно, що в школярів є вагомі здобутки, досягнення, перемоги, які ми сьогодні побачимо. А ще для всіх вас – це чудова нагода познайомитися, поспілкуватися, позмагатися в різного роду конкурсах.

11

Заступник директора Департаменту освіти і науки Оксана Сімушіна привітала працівників лісового господарства з професійним святом та подякувала за співпрацю: «Ви висаджуєте майбутні ліси, а ми виховуємо майбутнє нашої держави. Тож наша справа спільна».

В ході Фестивалю учні шкільних лісництв показували святкові презентації, виставки власних досягнень, створили зелений куточок на території закладу, спільно висадивши вічнозелені ялівці. Окремим етапом заходу були змагання-квести, де школярі демонстрували знання з лісівництва – про лісових звірів і птахів, охорону і захист лісу, визначали за гербаріями лікарські рослини, деревні, кущові породи за плодами, листям. Крім того, змагалися в спортивному конкурсі. Паралельно тривала виставка дитячих малюнків на тему «Людина та ліс».

16

Кожна команда стала переможцем в одній з десяти номінацій, отримала грамоту та подарунки:

«За найкращу виставку досягнень» – шкільне лісництво Звенигородського лісгоспу.

«Найазартніше шкільне лісництво» – Золотоніський лісгосп.

«Найартистичніше шкільне лісництво» – Кам`янський лісгосп.

«Найактивніше шкільне лісництво» – Канівський лісгосп.

«Найбадьоріше шкільне лісництво» – Корсунь-Шевченківський лісгосп.

«Найспортивніше шкільне лісництво» – Лисянський лісгосп.

«Найвеселіше шкільне лісництво» – Смілянський лісгосп.

«Найкмітливіше шкільне лісництв» –Уманський лісгосп.

«Найенергійніше шкільне лісництво» – Черкаський лісгосп.

«Найжиттєрадісніше шкільне лісництво» – Чигиринський лісгосп.

Вгору