На Черкащині учасникам АТО надали більше 3000 гектарів землі

11 березня 2016, 18:11

земля

З початку запровадження ініціативи щодо забезпечення землею в Черкаській області виявили бажання отримати ділянки 2 504 учасники АТО. У Головному управлінні Держгеокадастру області та органах місцевого самоврядування військовим надали 2 227 дозволів на розроблення проектів землеустрою для відведення земельних ділянок. Учасники АТО та сім’ї загиблих отримають землі загальною площею 3 076,15 гектара.

На Черкащині вже 759 військовослужбовців завершили оформлення права власності на ділянки загальною площею 912,35 гектара. З них 700 ділянок (896,88 га) з числа державних земель передані за наказами Головного управління Держгеокадастру області. Більшість власників, 449 учасників АТО, використають ділянки загальною площею 867,67 га для особистого селянського господарства. Вести індивідуальне садівництво планує 251 військовий на ділянках площею 29,2 гектара.

«Інформацію про вільні земельні ділянки, процес виділення земель учасникам АТО ми робимо максимально прозорими й доступними. Військові можуть отримати всі необхідні консультації з земельних питань у спеціалістів територіальних органів Держгеокадастру регіону», - зазначив в. о. начальника Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області Дмитро Мироненко.

Довідково: Надання у власність земельних ділянок учасникам АТО здійснюється у порядку, визначеному статтею 118 Земельного кодексу України, за умови, що такий громадянин не скористався своїм правом на безоплатне отримання у власність земельної ділянки відповідного цільового призначення та надав документ, який посвідчує його участь в АТО.

Поділитись

Коментарі

Вгору