На Черкащині товариство незаконно заволоділо понад мільйоном гривень

16 лютого 2016, 14:56

3 (1)
Смілянською місцевою прокуратурою встановлено, що в 2015 році, за результатами тендеру між управлянням ЖКГ Черкаської ОДА та товариством з обмеженою відповідальністю укладено договір будівельного підряду, згідно якого товариство повинно виконати роботи на водозабірних свердловинах Смілянського родовища підземних вод в м. Сміла.

У подальшому, на рахунок ТОВ «Вест-Буд 2014» за виконані роботи по вказаному об’єкту перераховано кошти в сумі 1 165 381 грн.

Разом з тим, прокуратурою встановлено, що службові особи вказаного товариства в акти виконаних робіт внесли неправдиві дані, а саме, завищили об’єми та вартість виконаних робіт та отримали бюджетні кошти, чим завдали державі збитків на загальну суму близько 420 000 грн.

За вказаним фактом Смілянською місцевою прокуратурою до єдиного Реєстру досудових розслідувань внесені відомості про кримінальне правопорушення, передбачене ч. 5 ст. 191 КК України (заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовим становищем, вчинене в особливо великих розмірах).

Досудове розслідування триває.

За інформацією прес-служби прокуратури Черкаської області

Поділитись

Коментарі

Вгору