На Черкащині спостерігачу перешкоджали виконувати свої обов’язки (відео)

16 жовтня 2014, 10:05

ОПОРА повідомляла, що 14 жовтня її спостерігачу на ОВК № 200 (центр – м. Умань) перешкоджали виконувати свої обов’язки через те, що він став свідком того, як у приміщенні цієї окружної комісії переписуються протоколи першого засідання ДВК. Цей процес був відзнятий на камеру телефона. Потому у спостерігача кілька разів вилучали телефон співробітники ОВК. Після прибуття правоохоронців спостерігача забрали у відділок міліції для дачі пояснень.

Так, у спостерігача кілька разів силою забирали телефон, зокрема юрист виборчої комісії та невідомий чоловік. Крім цього, члени комісії не пояснили, що саме порушує спостерігач. Він викликав на подібні дії чергового співробітника міліції окружної комісії.

Голова УМВС у Черкаській області Владислав Пустовар на своїй сторінці у Facebook прокоментував цю ситуацію. Зокрема, він розповів про те, що вчора до чергової частини міськвідділу міліції надійшло повідомлення від голови окружної комісії про те, що у приміщенні цієї ОВК відбувається конфлікт між громадянами. До прибуття на місце слідчо-оперативної групи спостерігач самостійно залишив приміщення ОВК.

Проте спостерігач ОПОРИ наголошує на тому, що під час прибуття правоохоронців він перебував у приміщенні окружної комісії. Представник ОПОРИ повідомив про порушення правоохоронців. Ті опитали членів ОВК, після цього запросили спостерігача до відділку міліції для дачі пояснень.

Зауважимо також, що Пустовар пояснив, що правоохоронці не вилучали у спостерігача телефон. Проте телефон перебував у чергового співробітника міліції, який не намагався вирішити ситуацію.

Поділитись

Коментарі

Вгору