На Черкащині ремонтують шляхопровід через залізничну колію Городище–Корсунь

29 вересня 2016, 12:12
DSCN4598

Фото надане прес-службою САД у Черкаській області.

Дорожники області наразі ремонтують шляхопровід, який знаходиться на автодорозі державного значення Н-01 Київ – Знам’янка км 164+068 (м. Городище) та проходить над електрифікованою залізничною колією перегону Городище – Корсунь.

Попередньо комісією було проведене обстеження зазначеної штучної споруди, в результаті якого, фахівцями виявлено недоліки та пошкодження, визначено необхідний масштаб ремонтних робіт.

DSCN4589

Фото надане прес-службою САД у Черкаській області.

На сьогодні працівники підрядної організації вже здійснили значний перелік робіт – 70 % від запланованого обсягу. Зокрема: після підготовки бетонних поверхонь споруди до ремонту, очистки арматури та металоконструкціїй за допомогою піскоструменевого аппарату, дорожники ліквідували тріщини в бетонних конструкціях, влаштували антикорозійний захист поверхонь і нанесли спеціальний шар штукатурки із застосуванням сучасних матеріалів, аби запобігти руйнуванню.

DSCN4592

Фото надане прес-службою САД у Черкаській області.

Ускладненням для проведення ремонту є те, що на залізничному перегоні Городище – Корсунь Одеської залізниці постійно здійснюється інтенсивний рух поїздів. У зв’язку з цим, роботи проводяться під час надання так званих «вікон» із обов’язковим відключенням електричного живлення контактної мережі.

DSCN4616

Фото надане прес-службою САД у Черкаській області.

Нагадаємо, що зазначений шляхопровід був введений в експлуатацію ще в 1962 році. Він має загальну довжину 67,44 м та побудований зі збірних залізобетонних конструкцій. У результаті довготривалої експлуатації, негативного впливу кліматичних умов і збільшення інтенсивності руху транспортних засобів, ця штучна споруда перебувала в аварійному стані та потребувала проведення невідкладного ремонту.

 За інформацією прес-служби САД у Черкаській області.

Поділитись

Коментарі

Вгору