Свого часу продукція Буцького хлібозаводу користувалася великим попитом у всій окрузі. Проте з пуском нового хлібокомбінату в районному центрі – Маньківці, підприємство закрили, пише Черкаський край.
Відновити його роботу намагалися і тамтешні активісти, і керівники місцевого профтехучилища, проте нічого з того не вийшло. А коли покинуте приміщення зазнало руйнації, у жителів селища зникли будь-які надії на «власний» хліб. Та все ж останнє слово залишалося за профтехучилищем, де з часом, окрім вже існуючих професій, стали готувати кухарів, пекарів та кулінарів борошняних виробів.
Маючи відповідну навчально-практичну базу, тут, переважно в ході виробничого навчання та проходження практики, почали випікати для власних потреб пиріжки, булочки та різну здобу. А нинішнього року з впровадженням навчально-тренувального комплексу «Бучаночка», взялися і за випікання хліба. Причому – без жодних домішок, за тією рецептурою, якої дотримувалися колись на хлібозаводі. Починали з сорока буханців, а з початком нового навчального року, як говорить директор училища Галина Гісько, мають вийти на сотню. Але й це не межа.
— Жителі Буків досить швидко оцінили наш хліб, — розповідає Галина Миколаївна. — Реалізуючи його, за півтора місяця отримали майже 10 тисяч гривень чистого доходу. Водночас ним почали цікавитися власники місцевих магазинів. Отож можемо виходити на новий рівень.
Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram