На Черкащині працює наймолодший в Україні директор школи (відео)

23 березня 2018, 20:08

У селі Драбівка на Черкащині працює наймолодший в Україні директор школи. Йому лише 25! Учні і педагогічний колектив обожнюють його. Хоча Віталій Мошенець на посаді лише півроку. Директор засиджуватись у кріслі не любить. Натомість спілкується з учнями - вони його гордість, йдеться в сюжеті НТН.

Працювати в школі Віталій Мошенець почав відразу після училища. Вищу освіту здобув згодом. Взяти участь у конкурсі на посаду директора хлопця вмовив колектив і жодного разу про це не пошкодували.

- Він показав себе як вчитель відповідальний, вимогливий до учнів, впевнений у собі, творчий і не боїться інновацій, - розповідає вчитель математики Інна Вікторівна.

За менше ніж півроку керування навчальним закладом молодий директор зробив вже чимало: діти ходять до басейну, допомагає організувати їм дозвілля. У звичайній сільській школі є навіть імпровізоване радіо, яке розважає учнів на перерві. Не полишає директор і вчителювання.

Пишається креативним директором і його дружина, з якою Віталій познайомився в училищі. У подружжя підростає п’ятирічний син.

Секретом успіху Віталія його батько називає любов до справи.

Детальніше – у відео.

 

 

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Ольга :

Який молодець! Треба скрізь позвільняти отих “старперів”, що сидять по 20-30 років на посаді директорів і толку з них ніякого. Бо за цей час все змінилося, а вони – стабільно та міцно тримаються і змінювати нічого не хочуть. Навіть вчителів тримають, коли їм уже за 70. А молодим, перспективним вчителям ніде працювати. Сидять або в ломбарді, або на базарі, або у валютному кіоску.

Вгору