На Черкащині поліцейські підготували подарунки для дітей, що опинилися у складних життєвих умовах

03 січня 2018, 10:58

Напередодні Новорічних свят правоохоронці відвідали родини, щоопинились у складних життєвих обставинах та подарували дітям подарунки.

На Новий рік прийнято радувати близьких подарунками. А найбільше цих святкових днів чекають діти, вони вірять у диво і мріють отримати довгоочікувані подарунки. Тому співробітники сектору ювенальної превенції УПД в Черкаській області відвідали багатодітні родини Черкаського району, що опинились у складних життєвих обставинах. Новорічна традиція не була порушена. Дітлахи з радістю зустріли поліцейських, від яких отримали привітання та маленьку порцію радості у вигляді іграшок, та розвиваючих ігор.

Доки діти розглядали подарунки, поліцейські побажали їх батькам міцного здоров’я, терпіння, сил, наснаги та звернулись до них з проханням не залишати малечу без нагляду, дбати про їх безпеку, тому, що притримуючись таких простих порад можна уникнути трагічних випадків.

Поліцейські закликають громадян бути уважними, відповідальними, приділяти більше уваги своїм дітям та їхнім проблемам, а у випадку, якщо ви не можете знайти спільної мови зі своєю дитиною, не кидати все напризволяще, а звернутися до спеціалістів.

За інформацією сектору комунікації поліції Черкаської області

Вгору