На Черкащині назвуть кращих автоспортсменів року

15 вересня 2015, 15:22

nSzQ6Jzlcfg

Національні змагання з автомобільного слалому «Мирна країна – єдина Україна» добігли завершення. Минулими вихідними автоспортсмени від’їздили останній у цьому сезоні етап. Приймати фінал серії випало Кам’янці.

- На фіналі було дванадцять учасників. Для багатьох з них саме цей етап став вирішальним, бо ж бали отримані на фіналі подвоюються. Тож між учасниками, які претендують на призові місця, у Кам’янці розгорнулася справжня боротьба, - каже керівник автомобільного клубу «Черкаси» Андрій Яроменко.

rY12tBeFtRw

Нагадаємо, що саме автомобільний клуб «Черкаси» і є організатором Національних змагань.

Серія складалася з п’яти етапів, які проходили у Черкасах, Каневі, Чигирині, Смілі та Кам’янці.

10987412_982700978438032_5253032831287808785_n

Переможцем фінального, п’ятого етапу у категорії "передній привід" став киянин Максим Шиков. Він давно вже є улюбленцем публіки та має чимало вболівальників серед черкащан. Спортсмен розповідає, що перемогти вдалося завдяки добре підготовленому автомобілю, тренуванням та насамперед завдяки досвіду.

Hb7jkCrhh6M

- Серед пілотів на авто з переднім приводом у мене найбільший досвід, бо я був учасником різних змагань зі слалому. Але кожна перемога дуже приємна, - розповідає Максим Шиков. – Тому можна сказати, що наша команда працювала недаремно.

Максим не лише переміг у п’ятому етапі, а є головним претендентом на перемогу за результатами всієї серії.

RL6WTCCZKDA

Перше місце у категорії авто із заднім приводом також, можна сказати, прогнозоване. Кращим пілотом, як і на попередньому етапі, став Ігор Степаненко. Хоча цього разу він сам на перемогу не розраховував.

- Мені до останнього ніяк не вдавалося підготувати машину. Тому, чесно кажучи, нерви здавали, - говорить Ігор. – А в сам день тренувань зрозумів, що підводить  ще й гума – вона почала швидко стиратися. Тому про яку перемогу могла йти мова.

Але врешті фортуна посміхнулася саме Ігорю.

tHQJvfQzUjw

- Мабуть, саме через поганий настрій мені й вдалося виграти, - вже після перемоги жартує учасник.

У жіночому заліку вже традиційно перемогла Олена Котельникова із Києва.

Тепер, за словами Андрія Яроменка, результати всіх етапів передадуть до Автомобільної федерації України. І після офіційних підрахунків будуть озвучені прізвища переможців всієї серії.

Вгору