На Черкащині найнижчі зарплати у поштарів та митців

22 листопада 2015, 06:33

Зарплата украинца

Серед 216,0 тис. працівників (обстеженню підлягали підприємства, установи та організації із кількістю найманих працівників 10 і більше осіб), які у вересні 2015 р. відпрацювали 50% і більше робочого часу, 10,2 тис. осіб (4,7%) мали нарахування в межах 1378 грн. (мінімальна заробітна плата, що діяла у вересні 2015 р.), інформує Черкаський край з посиланням на ГУ статистики в Черкаській області.

Найбільша частка працівників із зазначеними нарахуваннями спостерігалася у видах діяльності з низьким рівнем середньої заробітної плати: поштовій та кур`єрській діяльності (кожний другий зайнятий у цьому виді діяльності), наданні інших видів послуг (кожний п’ятий), виробництві електричного устатковання (кожний сьомий), сфері адміністративного та допоміжного обслуговування (кожний восьмий), сфері творчості, мистецтва та розваг (кожний дев’ятий).

Загалом 65% працівників отримали заробітну плату, яка не перевищила середній рівень по області (у вересні – 3467 грн.). Водночас у кожного четвертого працівника заробітна плата була більше 4000 грн.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору