На Черкащині молодь відзначила День народження країни на давньоруському городищі

25 серпня 2016, 17:30
DSC07521-870_650

Фото з сайту zolotonosha.ck.ua.

До Дня Незалежності волонтери міської молодіжної громадської організації "Центр розвитку молоді" за підтримки служби у справах дітей, молоді та спорту здійснили краєзнавчий похід до давньоруського городища у с. Ярки, пише "Золотоноша".

Маршрут пролягав мальовничою місцевістю, де юнаки та дівчата ще й встигли прибрати територію поблизу історичної пам'ятки та пофарбувати знак, який вказує, що саме тут понад тисячу років тому знаходилося стародавнє поселення.

IMG_20160823_112150

Фото з сайту zolotonosha.ck.ua.

Віднайти місце було складно, адже навіть самі мешканці села не знали точно, де знаходилося це поселення. Ініціатором заходу став місцевий краєзнавець Віталій Побиванець, який і допоміг відшукати об’єкт. Нині ж учасники походу сподіваються, що їм вдасться привернути увагу містян до цього живописного куточка. Звідси відкривається неймовірний вид на Золотоношу і, на думку молоді, саме це місце підтверджує, що люди здавна жили на території Золотоноші. Надалі ж давньоруське поселення потребує подальшої турботи та прокладання краєзнавчого маршруту

Поділитись

Коментарі

Вгору