На Черкащині 6-річний син ледь не задавив машиною батька

01 лютого 2017, 08:36

310120171107373791215

У Звенигородці 6-річний син ледь не вбив батька, який лежав під своїм автомобілем, пишуть Вісті Черкащини.

38-річний Анатолій Молочний у гаражі ремонтував піддомкрачену машину, лежачи під нею. Поряд грався його син. Побачивши ключі у замку запалювання, дитина спробувала завести автівку. Майже 2 тонни металу впали з домкрату на чоловіка.

“Машина стояла “на передачі”. Я й не почув, як Олежка заліз на водійське сидіння, бо грала музика, - розповідає Анатолій. - Малий провернув ключ, і “Опель” посунувся вперед, злетівши з домкрата. Мене врятувала цегла, на якій він завис. Я завжди кілька штук ставлю, коли підіймаю машину для ремонту. Але все одно придавило. Як вибирався, то ще й пошкрібся добряче”.

Відразу після пригоди постраждалий звернувся в лікарню. Медики переломів не виявили, лише забій грудної клітки.

“Мене врятувало те, що машина вперлась у зачинені ворота. Якби це трапилося літом, то зараз би тут не сидів і не жартував, - говорить Анатолій Валерійович. - Влітку або у дворі граюсь з нею, або ж у гаражі з відкритими дверима. Тоді б цегла точно не врятувала б. Переїхало і тільки гикнув би. Малого не карав. Він як зрозумів, що наробив шкоди, побіг сказав дружині. Вона попросила сусіда, аби відвіз в лікарню, щоб не викликати і не чекати “швидку”. Як вибрався, думав, що щось таки зломане. Зараз трохи болить, якщо глибоко вдихати, а так все ціле”.

Після цього випадку, каже чоловік, вчитиме сина як правильно поводитися з машиною.

Коментарі

Вгору