На черкаських ринках провели коронавірусні рейди

28 червня 2020, 17:06

Фото тематичне

У Черкасах Держпродспоживслужба провела масові рейди ринками, магазинами та закладами громадського харчування. Інспектори перевіряли, як продавці дотримуються карантинних вимог, чи мають антисептики, маски та рукавички.  

Про це повідомляє пресслужба Держпродспоживслужби в Черкаській області.

Ринок поблизу залізничного вокзалу Черкас. Ні продавці, ні відвідувачі на засоби індивідуального захисту не зважають. Та тільки-но підходять контролери - на прилавках одразу з'являються дезінфектори, а продавці уже стоять в масках і рукавичках. Щоправда, не всі. Продавчиня одного з  кіосків свою маску та рукавички кинулася шукати  лише після зауваження інспектора.

"Забула вдома" - адміністративний протокол. Подібні перевірки Держпродспоживслужба проводить у супроводі поліції та муніципальної інспекції, тому з фіксацією порушень нема проблем. Та до цього продавці намагаються не доводити - наприклад, в одному з черкаських супермаркетів маску продавець одягає просто перед камерою.

З десяти перевірених черкаських закладів, у які навідалися інспектори, майже половина покупців нехтує карантинними вимогами. Та протоколи на порушників контролери намагаються не складати, принаймні перший раз. Лише попереджають. 

Ольга Савенко, начальник  відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Черкаського міського управління ГУ Держпродспоживслужби каже, що при послаблені карантину окремі громадяни чомусь сприйняли це як те, що не потрібно дотримуватись вимог.

- Ми намагаємось донести, що є статистика, яка говорить, що підстав для послаблення оцих обмежувальних заходів і навіть зняття карантину досі немає, - розповідає пані Ольга.

Поділитись

Коментарі

Вгору