На боротьбу зі снігом у Черкасах залучили близько тридцяти одиниць техніки та понад 300 комунальників

29 січня 2014, 11:13

 

Значні снігопади, які практично беззупину йшли в Черкасах впродовж останньої доби, додали клопоту комунальникам. Зокрема, на розчищення міських доріг була залучена вся існуюча техніка Служб утримання будинків та підприємства, що виграло тендер на виконання відповідних робіт. Загалом – близько тридцяти одиниць, з них – 5 комбінованих дорожніх машин, два солерозкидачі, один грейдер, решта – трактори та навантажувачі. А також використано понад 12 тон солі та 8 кубів соляного розчину для обробітку дорожнього покриття.

– Сіль та соляний розчин використовується задля того, аби не допустити прилипання снігових опадів до асфальту, що під колесами автівок при низьких температурах згодом перетворюється на крижане покриття. Тоді як снігоприбиральна техніка на добу здійснює кількаразове розчищення снігу, у тому числі – у нічний та вечірній час, аби не відбувалось утворення, так званих, накатів на дорогах. Крім цього, використовується соляно-піщана суміш для посипання пішохідних спусків та доріжок, – пояснює перший заступник директора департаменту-начальник управління житлово-комунального господарства департаменту ЖКК Черкаської міської ради Алла Грохольська.

За її словами, в першу чергу роботи з розчищення снігу здійснюються на головних транспортних артеріях Черкас: магістральних та центральних вулицях, а також інших дорогах з інтенсивним рухом.

– Звісно, одномоментно розчистити сніг на всіх дорогах і тротуарах міста ні технічно, ні фізично немає змоги, тим паче, коли фактично добу безперестанку хурделить. Проте у Черкасах ні на мить не зупиняється робота з прибирання міських автошляхів та тротуарів, – відзначила Алла Олександрівна.

А також звернулась до містян з розумінням поставитись до тимчасових незручностей, викликаних несприятливими погодними умовами. Крім цього, за можливості, долучитись до прибирання рідного місту від снігу.

Зокрема, це стосується керівників офісних приміщень, організацій та установ різної форми власності, мешканців житлово-будівельних кооперативів, приватного сектора та об’єднань співвласників багатоквартирних будинків. Адже згідно з Правилами благоустрою м. Черкаси, балансоутримувачі мають утримувати в належному стані прилеглу до їх об’єкту територію.

За інформацією прес-служби виконкому Черкаської міської ради

Поділитись

Коментарі

Вгору