Ми вдячні країнам, які ратифікували Угоду про асоціацію ЄС з Україною, – Іляшенко

16 липня 2014, 13:46

Партія «УДАР» публічно висловлює подяку парламентам країн, які активно підтримують зближення ЄС з Україною, та закликала наслідувати відповідний приклад і решту національних парламентів європейських країн.

Про це заявив член комітету Верховної Ради України у закордонних справах, народний депутат України від «УДАРу» Віталій Іляшенко.

Нагадаємо, 14 липня латвійський сейм став третім європейським парламентом, який ратифікував Угоду про асоціацію ЄС із Україною. 2 та 8 липня аналогічні кроки зробили Румунія та Литва.

–Оперативність, із якою низка колишніх постсоціалістичних країн, а зараз повноправних членів Європейського Союзу ухвалюють рішення про ратифікацію Угоди про асоціацію України з ЄС викликає нашу глибоку вдячність. Ми бачимо у цьому свідчення того, що країни, які пройшли через схожі до українських випробувань долі, розуміють усю важливість торжества європейських цінностей на усьому європейському континенті, – зазначив Віталій Іляшенко. – Водночас ми очікуємо демонстрації європейської солідарності та підтримки євроінтеграції України і від інших країн ЄС, зокрема й тих постсоціалістичних країн, які знають на власному досвіді, наскільки складним і важливим є процес реформ і адаптації до європейських стандартів.

Нардеп також висловив сподівання, що усі підписанти Угоди 27 червня ратифікують її в терміни, які б дозволили у повній мірі розпочати реалізацію її положень уже в цьому році.

Поділитись

Коментарі

Вгору