Ми посварилися, а потім він сказав «люблю», – черкаська майстриня

15 лютого 2015, 11:11

1

Про кохання можна говорити безкінечно… Кожна історія любові вчить нас чомусь новому, дарує різнобарвні емоції й безцінний досвід. А чого навчило це почуття наших співрозмовників? in.ck.ua пропонує вам 8 з 9 історій з життя, яка доводить, що кохання може бути різним, але завжди прекрасним.

Ірина Пантелейчук, майстер хенд-мейд

Зі своїм Ростіком познайомилася в інтернеті: спочатку я йому культурно відмовляла, потім почали спілкуватися. Одного разу, коли я зайшла у магазин до подруги, мені приходить смс: «А мне вон того плюшевого мишку!» Виявилось, що в тому маркеті він працював на камерах спостереження і побачив мене. Саме тоді й відбулася наша перша зустріч. Згодом він подарував мені плівковий фотоапарат, про який я довго мріяла! Потім дізналася, що він його цілеспрямовано шукав, «відкопав» у друга. Щойно я отримала цей подарунок, почала його фотографувати. Це зараз я знаю, що Ростік не любить фотографуватися, тоді стояв смирно і позував!

Мені було цікаво з ним – він вміє грамотно висловлювати свою думку, що сьогодні є рідкістю. Через чотири місяці після знайомства почали жити разом. А влітку 2014 одружилися. Разом із Ростіком в моє життя прийшло багато нових речей. Зазвичай я їла морозиво тільки влітку, з ним же я ласувала ним цілий рік. Три роки тому ми почали їздити на велосипеді. Він і подарунки робить мені на велосипедну тематику… Першим про свої почуття сказав чоловік, у традиційному для нього стилі – несподівано і шокуюче. Пам'ятаю, в той день ми посварилися. Він вийшов, потім повернувся, сказав «Люблю».

Він не з тих чоловіків, хто багато говорять. Можна сказати, що це найменш говіркі стосунки у моєму житті. Все доводить вчинками, щоб у мене не виникало сумнівів, що мене люблять. Також він непередбачуваний! Це додає нашим стосункам новизни. Після одруження обов'язки один одного не озвучували, все відбувається само собою. Кажуть, ніби в стосунках три роки – це криза. Ми ж «притиралися» один до одного на першому році життя. Разом ми змінюємося! Побутові проблеми не зіпсували нашу ідилію. Спочатку були моменти, які нас турбували. Але з часом я почала менше звертати на них уваги. Саме це і є любов...

Коментарі

Вгору