“Ми обігнали Сполучені Штати”: у Черкасах ухвалили бюджет міста

24 січня 2019, 11:14

За ухвалення головного кошторису міста одноголосно проголосували усі присутні в залі депутати - 34 особи.

Після оприлюднення результатів голосування секретар міської ради Ярослав Нищик жартома зауважив: "Ми обігнали Сполучені Штати".

(Минулого року Сенат США не зміг ухвалити федеральний бюджет країни до опівночі 20 січня (07.00 за київським часом), коли завершується термін дії нинішнього тимчасового закону про фінансування уряду. Через це уряд США на деякий час припиняв роботу - ред).

Поки що в головному фінансовому документі Черкас не передбачено капітальних видатків, окрім громадського бюджету. Тобто розпорядники коштів можуть уже починати опрацьовувати об'єкти, за які проголосувала громада.

Про основні зміни до бюджету розповіла директор департаменту фінансової політики Черкаської міської ради Наталія Джуган.

- Щойно проголосували за збільшення видатків на півтора мільйони для програми молодіжного кредитування, півмільйона додали до програми забезпечення призову. Зауважу, що впродовж кількох тижнів ми ще житимемо за 1/12 від бюджету. Адже спочатку рішеня має підписати міський голова, потім департамент фінансової політики та розпорядники коштів подадуть зміни в кошториси і в органи державного казначейства, щоб можна було взяти зобов'язання, - зауважила Наталія Джуган.

Також головна фінансистка додала, що за тривалий час без ухваленого бюджету про збитки говорити не можна, в місті виникло лише недофінансування. Тобто заробітні плати виплачували повністю, але не в повній мірі сплачено зобов'язання за енергоносіями та іншими податками.

Нагадаємо, на засідання сесії міськради в Черкасах для забезпечення правопорядку прибуло близько 100 поліцейських та автобус нацгвардійців.

Коментарі

Вгору