Музиканти “Бумбоксу” розповіли, як створили “Ангела” (фото)

30 жовтня 2020, 22:57

Пісня «Ангела», що увійшла в першу частину альбому «Таємний код: Рубікон», була записана Бумбоксом за участі Саші Кольцової з гурту Крихiтка. Про історію створення кліпу музиканти розповіли на своїй сторінці в соцмережі.

Робота проходила в два етапи: у Києві музиканти записувались на студії Мілоша Єліча, у Провансі на студії La Fabrique.

У пресрелізі альбому Андрій Хливнюк називає «Ангела» «хіп-хоп піснею з теплим аналоговим звуком, записаною напередодні великого потрясіння в його житті».

- Питання, чи знімати кліп на «Ангела», насправді ніколи не виникало. Знімати і якомога швидше. Восени 2019 року Бумбокс запропонували режисерці Анні Бурячковій (в портфоліо Анни кліпи для Океану Ельзи, Onuka, Brutto та інших) написати сценарій. Анна сценарій написала, він був дуже цікавим, але через тур «ТКР» і пандемію коронавірусу не був реалізований.У липні 2020 Андрій Хливнюк розповідає Стасу Гуренко (режисеру кліпів «Безодня» і «Твiй номер/Плющ») і Олексію Согомонову, продюсеру ББ, яким він бачить кліп. Ідея вражає - використовуючи символізм класичного голландського натюрморту, Андрій пропонує створити в кадрі мікс з предметів різних епох, сховавши в декораціях трьохсотрічної давнини сувору українську реальність зразка 2020 року, - розповіли музиканти.

За словами учасників Бумбоксу, кліп «Ангела» - це життя головного героя за п'ять хвилин і спроба за ці ж п'ять хвилин показати, що роз'їдає нашу країну впродовж 30 років з моменту здобуття Україною незалежності: натюрморти змінюють сцени з Андрієм, який співає, кричить, стрибає, тіло якого вкривається татуюваннями на кримінальну, любовну, військову й релігійну тематику, шрамами та опіками. Зі «свого хлопця» Андрій Хливнюк перетворюється на персонажа, за якого ви навряд чи схочете віддати заміж свою доньку.

- Голландські натюрморти, розглядаючи зблизька, виявляються не безневинними картинами з квітами й фруктами, повз яких ви, прискорюючи крок, проходили в музеях, а відображенням сьогодення. І відображенням яке лякає. Фрукти поряд з уламками справжніх снарядів, проект закону засипаний сигарним попелом, закривавлений протигаз підпирає саморобну ікону, ікра перемішана з гільзами від АК-47.

Натхненні картинами Пітера Класа, Бальтазара ван дер Аста, Пітера Артсена, Яна Баумана, Герріта Віллемс Хеди, трактування картин яких - інтелектуальний квест не тільки для сучасників малих голландців, а й для нащадків, ми зібрали знімальну групу, яка змогла б втілити в життя ідею Андрія Хливнюка, яка обростала все новими й новими деталями, - зазначають у дописі.

Цікавий факт: у фіналі герою Андрія Хливнюка роблять татуювання. Тату - справжнє, але зробили його не солісту, а режисеру Стасу Гуренку.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору