Можна ловити рибу: на Кременчуцькому водосховищі закінчилась нерестова заборона

21 червня 2022, 08:19

Фото тематичне

20 червня був останній день нерестової заборони на Кременчуцькому водосховищі. Тепер всі рибалки-любителі зможуть спокійно займатися риболовлею, адже встановлені на нерестовий період заборони та обмеження любительського і спортивного рибальства - знімаються.

Відсьогодні рибалити дозволено на загальних умовах, передбачених Правилами любительського і спортивного рибальства, основні з яких:

- дозволений вилов вудками усіх видів, із загальною кількістю гачків не більше п’яти на рибалку та спінінгом з блешнею;

- добова норма вилову риби становить 3 кг (або трофей);

- мінімально допустимі розміри риби, які дозволені до вилову: сом – 70 см, судак – 42 см, щука – 35 см, лящ – 32 см, короп – 25 см, лин – 20 см та інші:

https://chrk.darg.gov.ua/_ribu_jakogo_rozmiru_dozvoleno_0_0_0_1474_1.html?search=%F0%EE%E7%EC%B3%F0%E8%20%F0%E8%E1%E8

По 30 червня ще триває нерестова заборона на вилов (добування) раків у всіх водоймах Черкащини. Також до 10 липня триватиме заборона на здійснення лову в придаткових водах.

Нагадаємо, Черкаською ОВА на водних об’єктах Черкащини забороняється навігація для маломірних (малих) суден, моторних суден, прогулянкових, вітрильних, спортивних, швидкісних суден, суден флоту рибної промисловості, водних мотоциклів і засобів розваг на воді на період воєнного стану. Окрім того, розпорядженням з 4 квітня забороняється промисловий та любительський і спортивний вилов водних біоресурсів на водоймах Черкаської області. Виключенням є любительське рибальство в межах населених пунктів та в місцях, визначених органами рибоохорони.

Прийняте розпорядження діятиме до завершення військового стану.

Якщо ви помітили нехтування заборонами – повідомте рибоохоронний патруль: 063-896-65-93, 0472-31-02-76

За повідомленням Черкаського рибоохоронного патруля

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору