Моторошні легенди та несподівані зустрічі: в Умані презентували нічну екскурсію містом

20 травня 2018, 23:03

Фото: Вечірня Умань

17 травня відбулась перша нічна екскурсія Уманю під назвою «Vitastreet». Несподівані зустрічі, моторошні легенди, фаєр-шоу, загадки вулиці Садової та єврейські танці— все це чекало на уманчан під час нічної мандрівки містом, інформує "Вечірня Умань".

Екскурсія не залишила відвідувачів байдужими, подарувала масу позитивних емоцій та допомогла з іншого боку поглянути на звичну уманську вулицю, де при світлі ліхтарів, на стінах архітектурних пам’яток ХІХ-ХХ століття ожили картинки тих часів. Уманчанам були презентовані театральні замальовки біля гранд-готелю «Савой», де студенти-історики в образі мешканців готелю продемонстрували присутнім буденне життя готелю в ХІХ столітті. Також, кожен мав змогу отримати квиток для відвідування бані Ямпольського, яка розташовувалась на місці колишнього оцетного заводу та газету початку ХХ століття.

  • Спочатку було якось не по собі, здавалось, що з цього не зможе вийти таке грандіозне і видовищне шоу, але коли я побачив всю екскурсію готовою, то зрозумів, що це круто і такого ніхто не робив у нашому місті. Особливо зрадів тоді, коли люди, які просто йдуть по вулиці зупиняються і приєднуються до групи слухачів. – розповів учасник екскурсії, Сергій Долинко.

Організаторами заходів виступили студенти історичного факультету УДПУ на чолі з доцентом кафедри всесвітньої історії Зоєю Возною, за організаційної підтримки дослідника уманських вулиць  – Владислава Давидюка. Організатори зазначають, що проект, який  на початку створення був абсолютно інноваційним для Умані, знайшов надзвичайно хороші відгуки уманчан та гостей міста.

Фото: Вечірня Умань

  • На підготовку пішло багато сил та часу, але я рада, що це все не даремно, адже люди відвідують наші екскурсії і залишають тільки гарні відгуки. Всі кому, вже пощастило бути присутніми на екскурсії були приємно здивовані та захоплені побаченим. Сподіваюсь, що ми будемо продовжувати в тому ж напрямі й надалі дарувати людям тільки круті емоції та враження, адже місто Умань дуже цікаве своєю історією та архітектурними надбаннями минулих століть, – зазначила Альона Магрук, одна з організаторів «Vitastreet».

Крім того, для відвідувачів організатори підготували захоплююче фаєр-шоу.

Фото: Вечірня Умань

Нагадаємо, що екскурсії проекту «Vitastreet» для уманчан та гостей міста абсолютно безкоштовні.

Вгору