Молодіжна збірна України сьогодні має зіграти так, щоб їй аплодували вболівальники, – тренер

10 жовтня 2014, 14:03
4IMG_4437 (1)

Фото: "Черкаський спорт"

Головний тренер молодіжної збірної України Сергій Ковалець хоче, щоб сьогодні гравці показали результат, який примусив би вболівальників аплодувати, - інформує "Черкаський спорт".

Про це він повідомив учора під час прес-конференції.

3IMG_4432

Фото: "Черкаський спорт"

Очікувано сенсаційного наставник української молодіжки представникам ЗМІ не видав. Сама пресуха була доволі лаконічною з пресою тренер спілкувався менше десяти хвилин, за які встиг відповісти на всі питання черкаських ЗМІ. Одне з головних стосувалося прийнятного результату, яким був би задоволений завтра тренер. Ковалець же запевнив, що хотів би показати результат, який примусив би вболівальників аплодувати.

2IMG_4423

Фото: "Черкаський спорт"

Відразу після прес-конференції Ковалець відправився до команди, яка проводила своє вечірнє тренування на Центральному стадіоні. Німці газон випробували на годину раніше. Цікаво, що їх тренер – Хорст Хрубеш на прес-конференцію не прийшов. Ще одним важливим і негативним моментом є те, що завтра за українську молодіжку не зіграють Бутківський, Болбат і Ордець. Лідерів молодіжної збірної України вирушили з Національною командою у Білорусь. Причому два останніх навіть не потрапили у заявку Михайла Фоменка!

Нагадаємо, матч плей-оф чемпіонату Європи -2015 проти збірної Німеччини відбудеться сьогодні о 18.30.

 

Коментарі

Вгору