Мокрий сніг та сильний вітер: на Черкащині очікують чергову порцію негоди

28 листопада 2023, 15:35

На Черкащині пронозують чергову порцію негоди, яку принесе новий циклонічний вихор "Oliver". За прогностичними розрахунками, завтра вранці, 29 листопада, циклон перетне західні райони Черкащини, зумовлюючи різке коливання атмосферного тиску.

Про це повідомив начальник обласного гідрометцентру Віталій Постригань.

- Вплив циклону Черкащина відчує вже сьогодні ввечері посиленням вітру до небезпечних 15-20 м/с та підвищенням температури до плюсових значень. Після 21:00 години розпочнеться значний мокрий сніг та дощ, створяться ідеальні умови для утворення ожеледі, налипання мокрого снігу та ожеледиці на дорогах. Підвищення температури повітря до 3-5° тепла призведе до танення снігу, накопичення талих вод у понижених формах рельєфу, що ускладнюватиме рух пішоходів та транспорту, - зазначив Постригань.

На покращення погоди, припинення опадів та "угамування" вітру синоптики розраховують у другій половині дня 29 листопада. Циклон, залишаючи Черкащину, відкриє доступ холоду, і вже ввечері температура знизиться до 2-4° морозу.

- Унікальність синоптичної ситуації в тому, що зараз у наш регіон відкрита дорога південним циклонам, тому розслаблятися не варто. Роботи вистачить усім. Синоптики уважно слідкують за розвитком процесів, ситуація в атмосфері залишається складною, - додав начальник гідрометцентру.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору