22 грудня онлайн відбулася конференція "Бізнес, що змінює країну", на якій нагородили переможців всеукраїнського ХІ конкурсу кейсів з КСВ від Центру «Розвиток КСВ». МХП презентував три проєкти, які реалізували у партнерстві з БФ "МХП - Громаді".
Менеджерка департаменту КСВ ПрАТ МХП Світлана Мигаль представила кейс "Донор МХП". Цей проєкт вперше стартував у 2020 році та до нього вже долучилися 400 співробітників компанії у 13 регіонах присутності холдингу, які безкоштовно здали кров. Важливо, що зібрана кров залишається в банках крові. У разі нагальної потреби, кров є доступна для мешканців наших громад. Відтепер День Донора проводитиметься двічі на рік на регулярній основі.
Менеджерка БФ "МХП – Громаді" Анна Тарасевич презентувала проєкт "Час діяти,Україно!". Це конкурс мікрогрантів, в якому взяли участь 132 громади з 11 областей України. У результаті було обрано 60 переможців, які отримали до 50 тис.грн на реалізацію інноваційних проєктів задля розвитку громад. Це крок назустріч сталому розвитку населених пунктів та формування в громадах уміння залучати донорські кошти та гуртуватися самим для того, щоб втілювати в життя інноваційні ідеї.
Директорка БФ "МХП – Громаді" Тетяна Волочай виступила з вдалим кейсом партнерства – "Спільнодія Черкащини: здолати СОVID-19". На початку пандемії коронавірусу МХП спільно з Благодійним фондом стали ініціаторами створення платформи співпраці бізнесу, влади і громадського сектору. Таким чином, до проєкту долучилися не лише небайдужі представники бізнесу, а й прості громадяни.Загалом вдалося зібрати 19 млн грн. За ці кошти придбали необхідне обладнання, зокрема 6 дороговартісних апаратів ШВЛ, 6 кисневих концентраторів, 6 моніторів пацієнта, 2 портативні відсмоктувачі, 2 набори для важкої інтубації, 12 000 одноразових халатів, 10 000 одноразових комбінезонів, 70 000 медичних рукавичок, 30 000 респіраторів, 33 000 масок, 21 000 бахіл, 3 000 одноразових фартухів, 500 захисних щитків, 16 500 шапочок, 1 500 захисних окулярів, 1 500 експрес-тестів, 1 400 л антисептичних засобів, 80 безконтактних термометрів, 100 пульсоксиметрів, 30 протипролежневих матриців, 2 лікарняні ліжка, компресор для апарату ШВЛ, ПЛР-систему, відеофіброларингоскоп тощо. Тільки Черкаська обласна лікарня отримала допомогу в межах платформи на суму понад 5 млн грн.
Саме цей кейс і відмітили на конкурсі кейсів як приклад вдалого партнерства бізнесу з владою і громадою.
Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram