«МХП – Громаді» передав сучасні підручники із загального акушерства медзакладам Черкащини

30 листопада 2020, 14:00

Сучасний підручник із загального акушерства для студентів вищих медичних закладів, а також учнів училищ та коледжів днями побачив світ завдяки фінансовій підтримці аргохолдингу МХП.

У навчальному виданні відображено ефективні інновації останнього десятиліття, необхідні для практичної діяльності всіх ланок ведення вагітної, роділлі та породіллі, що докорінно змінили протиепідемічний режим пологових будинків і відділень.

Колектив авторів на чолі з доктором медичних наук, завідувачем кафедри акушерства, гінекології та репродуктології НМАПО імені П. Л. Шупика В’ячеславом Камінським підкреслює, що наука невпинно відкриває нові завіси, тому дуже важливо підхоплювати та освоювати усі її нові досягнення.

- Якісна освіта не можлива без оновлення засобів знань, саме тому одним з найважливіших завдань та пріоритетних напрямів у діяльності МХП є представлення наукових здобутків у вигляді видавничої продукції. Завдяки зусиллям холдингу та авторського колективу це видання побачило світ, зробити таке стало можливим тільки дякуючи поєднанню зусиль науки та бізнесу, - зазначають автори підручника.

Підручник стане в нагоді не лише студентам вищих медзакладів, а й сімейним лікарям. Його загальний наклад становить 1500 примірників. 40 з них Благодійний фонд «МХП – Громаді» передає амбулаторіям загальної практики сімейної медицини, а також центрам первинної медико-санітарної допомоги на територіях присутності підприємств Групи МХП на Черкащині та Миронівщині Київської області.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору