Міськрада Звенигородки ухвалила рішення прибрати Леніна з міста

03 лютого 2014, 14:42

 

28 січня 2014 року з ініціятиви Звенигородської районної організації ВО "Свобода" на черговому вічі громада міста проголосувала за демонтаж каменюки Лєніну, таким чином, засвідчивши свою позицію стосовно ката України, руйнівника церков та вбивці, повідомляє прес-служба Черкаської обласної організації ВО «Свобода», пише "МедіаРегіон".

Опісля, на черговій сесії Звенигородської міської ради було ухвалено рішення про перенесення місцевого Лєніна на територію музею військової техніки у селі Шампань, за яке проголосували майже всі депутати. Знаковим є і те, що депутати, які три роки тому не проголосували за таку ж пропозицію, захищаючи "історичну цінність", вже сьогодні, побоюючись народного гніву, жорстко висловлювались проти уособлення тоталітаризму.

- Цим рішенням ми відновлюємо історичну справедливість. Шевченкову землю не має паплюжити кат-антиукраїнець, який сам жодного разу в Україні не був. Заодно ми викриваємо ідеологічно нестабільних політиків-пристосуванців. Бовван стоїть свої останні дні, – розповів керівник Звенигородської районної організації Кирило Крицький.

Поділитись

Коментарі

Вгору