Міська влада скасувала паспорт прив’язки на скандальний кіоск у Черкасах

23 липня 2014, 19:25

Департамент архітектури, містобудування та інспектування анулював паспорт прив’язки тимчасової споруди – скандального пивного кіоску «Черкаська Баварія», що розміщувалась на розі вулиць Богдана Хмельницького та Гагаріна в районі «Митниця».

Про це повідомив головний архітектор міста Віталій Чернуха, інформує прес-служба МВК.

За його словами, приводом такого кроку міської влади стала невідповідність з боку власника зазначеної тимчасової споруди щодо заявленої у документах діяльності та того, що було насправді.

– Паспорт прив’язки видавався для розміщення автотрейлера, де б здійснювалась торгівля продуктами швидкого приготування. Ні про який продаж алкогольних напоїв і перетворення автотрейлера у повноцінний торгівельний об’єкт взагалі не йшлось , – пояснив Віталій Володимирович.

З огляду на це, було прийнято рішення про анулювання паспорту прив’язки для вказаної тимчасової споруди. Тож новоспечений пивний кіоск «Черкаська Баварія» на розі вулиць Гагарі та Б.Хмельницького віднині – поза законом.

Як повідомив Віталій Чернуха, у разі анулювання паспорту прив’язки – тимчасова споруда підлягає обов’язковому знесенню.

– Серед варіантів: власник може привести у відповідність до паспорту прив’язки свій об’єкт, а саме: це має бути автотрейлер з продажу страв швидкого приготування. І лише. Якщо ж підприємець виключає таку можливість, тоді питання щодо подальшої діяльності пивного кіоску «Черкаська Баварія» може бути розглянуте в контексті перенесення його в інше дозволене місце. Приміром, подалі від навчальних закладів, – відзначив Віталій Володимирович.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору