Міський голова обіцяє черкащанам велодоріжки

23 жовтня 2019, 20:03

Днями в інтерв’ю виданню «Вичерпно» міський голова Черкас Анатолій Бондаренко прокоментував хід ремонтних доріг вулиць нашого міста станом на сьогодні.

За його словами, дякуючи сприятливим погоднім умовам, більшість запланованого вдасться завершити. Особливо задоволений міський голова ходом ремонтних робіт на стратегічно важливих вулицях міста. Це такі як Сумгаїтська, Надпільна, Благовісна та бульвар Шевченка.

- Щодо Сумгаїтської, то цю дорогу було побудовано в тому ж році, коли й сам мікрорайон, у 1978-1980 роках. Тобто 40 років тому. Відтоді жодних ремонтних робіт на цій дорозі не проводилося. Нині тут уже постелено вирівнюючий шар, триває укладання тротуарів та велосипедної доріжки. Тож доручення Президента України щодо того, щоб дітям було комфортно та безпечно діставатися до школи, виконується. Щодо решти вулиць, то на Благовісній ремонт уже завершився, навіть нанесена розмітка. А на Надпільній найближчим часом укладатимемо верхній шар. Тривають роботи і на бульварі Шевченка. Після їхнього завершення, тобто в кінці року, можна буде впевнено сказати, що наша центральна вулиця від площі 700-річчя до Соборної площі, капітально відремонтована. За винятком хіба що тротуарів, які нині вимощують бруківкою. І скажу так. Я відвідав багато розвинених країн і можу впевнено заявити, що нічого кращого за плитку на тротуарах іще не придумали, - зауважив Анатолій Бондаренко.

Що ж до поточного ремонту вулиць міста, то всі вони, за словами міського голови, проходять згідно графіку. Станом на сьогодні кошти, виділені на асфальт, уже вичерпано. Тому в планах нові тендери та продовження роботи.

- Щодо планів на наступний рік, то в задумах – повністю змінити підхід до ремонту магістральних вулиць міста. Особливу увагу ми приділятимемо будівництву велосипедних доріжок задля розвитку велоруху в Черкасах. Так, однією з моїх мрій є повний поточний ремонт вулиці Гоголя від Можайського до Чигиринської з обов’язковим будівництвом велодоріжки. Крім того, вдосконалимо підхід до укладання тротуарів. Нині в місті вже більшість нових тротуарів укладено з використанням тактильної плитки для людей із обмеженими фізичними можливостями. Надалі й інші потреби цієї вразливої категорії жителів нашого міста буде враховано, - наголосив Анатолій Бондаренко.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору