Міський голова Черкас розповів, як виконає обіцянки президенту

02 серпня 2019, 14:30

Анатолій Бондаренко розповів, як виконуватиме дану президенту обіцянку про забезпечення школою, дитсадком та аптекою жителів мікрорайонів поблизу вулиці Корольова та молокозаводу.

- У мікрорайоні поблизу вул. Корольова всі діти забезпечені школою, там відстань до навчального закладу один кілометр 200 метрів. До того ж, класи недоукомплектовані. Також є кілька дитсадків. Я дав доручення КП "Черкасиелектротранс" визначити, чи справді є потреба в додатковому підвозі дітей. Це може бути один чи два рейси, який везтиме дітей зранку в дитсадок і ввечері назад, - сказав Бондаренко.

Такий підвіз буде безкоштовним. За словами міського голови, не потрібно навіть вносити зміни у програму, адже в Черкасах уже діє програма безкоштовного підвезення дітей.

Що стосується аптеки на вулиці Корольова, то зараз вирішується питання її будівництва в одному з комерційних підприємств.

У районі молокозаводу аптека відкрилася вчора. Що стосується навчальних закладів, то із заводом межує одна зі шкіл і за квартал є дитсадок.

- Також я дав доручення капітально відремонтувати тротуари та дороги поблизу навчальних закладів у районі молокозаводу, - додав міський голова.

Коментарі

Александр сказав:

Дал указание дорогу к садику и школе выложить плиткой (чем длиннее дорога -тем красивее) и торжественно дать отчет президенту.Умница наш мэр.

Вгору