Міського голову та директора приватного підприємства із Черкащини підозрюють у розтраті близько 2 млн грн

29 лютого 2020, 08:01

Обвинувальний акт стосовно міського голови та директора приватного підприємства за підозрою в розтраті близько 2 млн грн під час ремонту доріг у м. Кам’янка, направлено до суду.

За процесуального керівництва прокуратури Черкаської області завершено досудове розслідування та направлено до суду обвинувальний акт стосовно міського голови одного з районних центрів Черкащини та керівника приватного товариства. Ті, за версією слідства, шляхом зловживання своїм службовим становищем за попередньою змовою упродовж 2017-2018 років під час ремонту об’єктів інфраструктури на території Кам’янки, шляхом службового підроблення, привласнили кошти міського бюджету в особливо великих розмірах, спричинивши збитків на суму понад 2 млн грн.

Дії обвинувачених кваліфіковано за ознаками злочинів, передбачених ч. 3, ч. 5 ст. 191 (привласнення чужого майна, яке було ввірене особі, вчинене за попередньою змовою групою осіб в особливо великих розмірах) та ч.1, ч. 2 ст. 366 (видача службовою особою завідомо неправдивих офіційних документів, що спричинило тяжкі наслідки) КК України.

Досудове розслідування у зазначеному кримінальному провадженні розпочато за матеріалами Управління стратегічних розслідувань в Черкаській області Департаменту стратегічних розслідувань Національної поліції України та проводиться СУ ГУНП в Черкаській області під процесуальним керівництвом прокуратури Черкаської області.

За інформацією із пресслужби прокуратури Черкаської області

Коментарі

Вгору