Міська влада Черкас хоче реконструювати Долину Троянд

24 листопада 2018, 23:27

У Черкасах розпорядникам коштів презентували проект бюджету на 2019 рік. Цікавою статтею витрат є передбачені кошти на реконструкцію зелених зон, пише Діловий регіон.

– Плануємо реконструкцію «Долини Троянд». У нас цей парк є одним з улюблених місць відпочинку жителів і майданчиком для проведення багатьох культурно-масових заходів. Планується оголосити конкурс на створення проекту цього парку, зробити сцену на воді і створити креативний новітній сучасний парк. Також плануємо зробити реконструкцію скверу «Юність» в центрі Черкас- зазначив міський голова Анатолій Бондаренко.

Черкащанка сказав:

А, може, Долина Троянд тим і притягувала черкащан, що немає ніякого “креативу”, щоденних кутурно-масових заходів, ніяких “майданчиків” і різних “сотрясателей воздуха”? Ми ходимо у цей парк “за тишею”, спокоєм, на травичку, посидіти у фонтана, подивитися на зелену галявину, заряджатися позитивом. Ніяких дядьків на велосипедах із написом “охорона”..Нам зараз там комфортно. А всілякі “гоп-ца-ца”,культурно-масові заходи-це у Сосновий бір – там багато галасу, місця і народу. А так – це буде уже не Долина Троянд.

Роман сказав:

Краще ці кошти використали у розвиток іфраструктури Черкас,чомусь Бондаренка і виконком це зовсім не цікавить!!!

Антон сказав:

Задовбали вже “покращувати” те що непотребує покращення. Лавочки, дерева, кущі… А за щоденні справи не думають. Вулиці прибирати, дороги почистити, ями залатати. Ні, це мабуть доходів не приносить. Краще ще одну нікому не потрібну стелу відгрохати, фонтан забабахати, проект розробити… Навчіться за тим що є вже спочатку слідкувати.

mama сказав:

Було б непогано упорядкувати цю територію. Альтанки, газони, квітів насадити. Територія велика, але безглузда. І берег почистити не завадило б, бо вода біля Долини влітку смердить.

Вгору