Міліціонер, який розганяв Майдан у Черкасах, пішов на підвищення

07 липня 2014, 08:39

 

Підполковник Сергій Альошкін, який у липні 2012 розганяв у Черкасах "мовний Майдан", очолив міліцію громадської безпеки Полтавської області, інформує "Прес-центр".

На сайті Управління МВС України в Полтавській області 4 липня оновили інформацію про керівництво. І виявилося, що серед керівників є ще один черкащанин.

"Сергій Віталійович Альошкін, підполковник міліції, народився 13 вересня 1977 року у місті Полтава. Має вищу юридичну освіту. Службу в органах внутрішніх справ розпочав у серпні 1995 році з посади міліціонера окремого батальйону патрульно-постової служби міліції Управління МВС України в Черкаській області. З квітня 2014 року і по теперішній час – заступник начальника Управління МВС України в Полтавській області – начальник міліції громадської безпеки" – зазначається на сайті.

Як відомо, у березні цього року Іван Корсун очолив Управління МВС України в Полтавській області. І, як бачимо, вже через місяць запросив до себе колишнього свого підлеглого, який у липні 2012 року керував розгоном "мовного Майдану".

Поділитись

Коментарі

чел сказав:

Ура ЮЛИ волю.

Олександр сказав:

Для того щоб припинити безправя, потрібно звернутись до обласної прокуратури, і письмово до міністра Авакова, лише тоді, цю людину можуть позбавити звання, і звільнити з органів.

Iehbr сказав:

Молодец знает кому лизать. А вы со своими майданами тупорылые бараны, Юльку к власть привели а эта мразь похуже семьи бандюковичей будет.

РПК сказав:

Хватит устраивать “охоту на ведьм”, разгоним всех ментов кто бандитов ловить будет, журналюги что ли? Вот такие у нас менты какие есть и других пока не воспитали. Солдаты и офицеры должны выполнять приказы, а не рассуждать преступные они или нет, тем более разгон массовых беспорядков общепринятая практика

Wlad сказав:

Де люстрація?

Вгору