Межі Черкас хочуть збільшити, доєднавши сусідні села

24 грудня 2020, 10:51

Доєднати до Черкас можуть Будищенську ОТГ та село Свидівок , жителі якого раніше були категорично проти такого планування меж міста.

На сесії міської ради відповідний запит зареєстрував секретар ЧМР Юрій Тренкін.

- Громада села Свидівок та приналежних міст хоче приєднатися до Черкас. Я пропоную розширити межі міста, - заявив секретар міськради.

За це звернення проголосував 31 депутат.

Поділитись

Коментарі

Анатолій :

А могло бути і так. Одна представниця залишків попереднього депутатського корпусу (гр. Каб) з своїм “обранцем” (рецедивістом та земельним аферистом гр. Лад) та ексдепутатом (беру по коунальних базах що пагано лежить гр. Ку) пішли на другу спробу продати с.Свидівок заради власного збагачення. Атже понабиравши десятки ділянок на березі Діпра (на своїх родичів та ліві паспорти) вони і їх колеги зіштовхнулись з проблемою реалізації. Ніхто не хоче купувати ділянки навіть за 3000$ за 10 соток, навіть блоками по 5-10 ділянок із знижкою – бо там нема світла. Організуватись і провести світло для людей, що вміють лише брати – це не варіант. А от роздати землі громади “потрібним людям” щоб вони протягли це через міськраду, як проект розвитку територій – це по їхньому. Діло за малим – спробувати обдурити селян знову.І часу нема, вже підгорає, а брати ніхто даром не хоче. Кінець. (та ні..дурня якась..)

Ivo :

Краіною керують ідоти

Черкащанка :

НАВІЩО ВОНИ НАМ??? Вже хотіли приєднатися Благодатне та декілька сіл, що поряд. Що ЇХ НЕ ВЛАШТОВУЄ? Приєднання до сільських громад? А у Черкасах буде краще, спокійніше, гарантовано вигідніше? Тренкін, ви будете приєднувати усі села, що поряд із Черкасами? А втім, яка влада, таке і життя. Чому черкащан не спитали, потрібні нам ці села “в подарунок”?

Черкащанка :

.А що ж так “слабо”? Приєднайте Вергуни, Мошни, Руську Поляну, Думанці…..І стане наше місто одним великим селом…Взагалі-то, ЩО ВИ РОБИТЕ??

Вгору