У Золотоноші вже не один рік триває війна «за виживання» між мешканцями будинку №30 по вулиці Шевченка і зграєю котів, яких зібрала і підгодовує самотня жінка з цього ж багатоквартирника. «Вихованців» у неї понад три десятки. Достеменно підрахувати їх ніхто не може, бо живуть вони у напнутих халабудах, у її квартирі на третьому поверсі та підвалі будинку. Про це інформує "Золотоноша.сіті"
Смородом просякнув під’їзд, двір будинку, де ногою ніде ступити через кошачі екскременти. Час від часу господиня змиває послід з балкону, брудна вода тече на другий поверх, але хвора жінка, яка там живе, навіть зауваження зробити не може, бо прикута до ліжка.
Як розповіли жителі будинку, минулого року на їхнє звернення до Золотоніської міської ради відреагували спеціалісти управління житлово-комунального господарства. Олександр Городинець виловив частину котів, і їх стерилізували. Але все одно не стало менше. Четверолапі нишпорять по смітниках, тягнуть пакети з відходами у двір.
Слова та вмовляння співмешканців багатоповерхівки, яким уже допекло життя в оточенні ненаситної зграї, на жінку не діють
Більше того. Якщо хтось посміє зробити зауваження чи висловить невдоволення, автоматично стає ворогом. Якось одне кошеня загинуло, то розлючена кошатниця повтикала голки у двері ймовірним, на її думку, зловмисникам.
- Ніхто не проти домашніх тварин, - кажуть жителі будинку. – Ну хай живуть 3 тваринки, ну хоча б 4! Але ціла котоферма - для чого? І чому ми повинні від цього страждати? Увесь будинок, усі 40 квартир?!
Місцеві з острахом виносять відходи до сміттєвих баків: там постійно чатують голодні коти. Щоб викинути вчасно пакет, доки на нього не кинулися тварини, жителі завбачливо беруть шматок хліба. Для відволікаючого маневру.
У самому під’їзді усі вікна відчинені протягом року, не зачиняють і дверей.
- Якщо сусіди мають скарги на особу, яка утримує надмірну кількість тварин (відповідно до правил благоустрою дозволяється та кількість, яка не створює дискомфорту для життя сусідів), вони мають право звернутися до ПрАТ «Янтарь», на балансі якого перебуває їхній будинок, або до управління житлово-комунального господарства Золотоніського міськвиконкому. Така заява у нас є. Ми створимо комісію із залученням муніципальних інспекторів та представників поліції, яка виїжджає на місце і досліджує усі аспекти по конкретному випадку. Складаємо протокол, де фіксуємо порушення або ж факт недопуску особи до її помешкання. За потреби складаємо повторний протокол, який розглядає адмінкомісія. Потім він може бути переданий до суду. Саме управління ЖКГ вирішує, як діяти в кожному окремому випадку, шукає методи впливу на людину, яка погіршує умови проживання інших громадян. Усі дії здійснюються виключно на законній основі, - прокоментував ситуацію начальник УЖКГ Олександр Флоренко.
Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram