Мер Шполи написав заяву на звільнення та пішов служити в ЗСУ

04 квітня 2023, 16:52

Міський голова Шполи Сергій Кравченко написав заяву на звільнення та пішов служити в армію. Сьогодні, 4 квітня, депутати на сесії задовольнили цю заяву, пише місцеве видання Шполяночка.

Чутки про те, що міський голова Шполянської ОТГ Сергій Кравченко призваний на військову службу і більше не виконує своїх посадових обов’язків, почали ширитися ще кілька тижнів тому. Згодом це підтвердилися офіційно – було оприлюднено  розпорядження, в якому зазначалося, що Сергій Кравченко тимчасово увільнений від виконання посадових обов’язків міського голови у зв’язку з призовом на військову службу по мобілізації.  Підтвердив чутки і сам голова.

"Думаю, для Шполянщини це не є сенсацією, інформація розповсюджується по громаді дуже швидко. Для себе я прийняв це важливе рішення служити в армії і на сьогодні я вважаю, що вирішив вагомі питання для громади, ми змогли налагодити роботу на багатьох фронтах, що дає мені впевненість стверджувати те, що мої заступники і працівники міської ради, виконавчого комітету, а також депутати зможуть забезпечити нормальне функціонування громади", — написав він на своїй сторінці у Фейсбук.

Виконання його обов’язків було покладено на заступницю з питань діяльності виконавчих органів ради Шполянської міської ради ОТГ Оксану Курінну.

За кілька днів Сергій Кравченко подав заяву на звільнення.

На порядок денний сесії винесли питання "Про дострокове припинення повноважень міського голови Шполянської ОТГ IХ скликання Сергія Кравченка за його особистою заявою". Депутати одноголосно підтримали його.

На своїй сторінці у Facebook Сергій Кравченко прокоментував своє рішення.

"У цей час я обрав шлях підтримки нашої країни у військовому напрямку, і саме це стало однією з причин, які спонукали мене до прийняття мого подальшого рішення. Це було тверде та виважене рішення, яке було зумовлене певними факторами, про які я обов’язково розповім після Перемоги. І прошу вас це рішення зрозуміти, що у військовий час я обрав ЗСУ.", - пояснив Кравченко

Повноваження міського голови мала б виконувати секретар Тетяна Каландирець. Проте вона теж подала заяву на звільнення. Своє рішення пояснила станом здоров’я.

"Всі три заступники міського голови залишаються на своїх місцях і працюватимуть відповідно до розподілу своїх посадових обов’язків" – запевнила заступниця міського голови Оксана Курінна.

Невдовзі мають обирати нового секретаря міської ради, який зможе виконувати повноваження міського голови ОТГ.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору