Медики з Черкащини долучилися до проекту “Соціальний магазин” від МХП

30 червня 2020, 15:26

Медики отримують картки, за допомогою яких з 1 липня зможуть щомісячно купувати у "соціальних магазинах" МХП якісну продукцію за пільговими цінами. З ініціативи Благодійної організації "Благодійний фонд "МХП-Громаді" та чотирьох підприємств агрохолдингу до програми долучились понад 1000 медичних працівників Черкаської, Вінницької та Київської областей, у місцях присутності птахофабрик МХП.

Проект "Соціальний магазин" був запроваджений на ТОВ Вінницька птахофабрика ще у далекому 2016 році. Його метою було надати вразливим верствам населення, зокрема пенсіонерам можливість придбати продукцію підприємства з великою знижкою. З того часу ця соціальна програма масштабувалася на території присутності інших птахофабрик МХП – ПрАТ "Миронівська птахофабрика", СТОВ "Старинська птахофабрика" та Перемога Нова. Відтепер вона включатиме і медпрацівників.

- Як ви знаєте, МХП вкладає великі кошти у засоби індивідуального захисту медперсоналу та його транспортування до робочого місця, апарати ШВЛ та антисептики. "Соціальним магазином для медиків" ми хочемо підтримати медиків не тільки на роботі, а і вдома – за родинним столом. Друзі, дякуємо за Вашу працю! Разом робимо важливе! - коментують у підприємстві.

Поділитись

Коментарі

Вгору