Медики Черкащини здобули “золото” на Чемпіонаті України з футзалу серед лікарів

20 травня 2025, 13:14

У Хмельницькому пройшов 11-й Чемпіонат України з футзалу серед лікарів, організатором якого традиційно стала УФАМ – Національна лікарська збірна України з футболу. Цьогоріч команда з Черкащини, у яку увійшли троє лікарів Черкаської обласної лікарні, отримала Золотий кубок та посіла призове перше місце у срібній лізі.

Змагання об'єднали 18 команд медиків з усієї України. Серед черкаських медиків - завідувач ендоскопічним відділенням Павло Куценко, лікар-ендоскопіст Юрій Кубрак, лікар-отоларинголог Дмитро Хомік та капітан команди - лікар-травматолог Юрій Мазур.

Павло Куценко розповідає, що вже не вперше бере участь у Чемпіонаті, проте цього разу команда з Черкащини відзначилась на всеукраїнському рівні і отримала перше місце.

- Гра тривала два дні. За результатами відбіркового матчу наша команда потрапила в Срібну лігу. Наступного дня ми отримали три перемоги у команд із Запоріжжя, Дніпра та Хмельницького. За їх результатами і посіли перше місце у Срібній лізі, - поділився досягненням команди завідувач ендоскопічним відділенням Павло Куценко. - Ми з Юрієм Мазуром беремо участь у змаганнях вже четвертий рік. Приємно, що цьогоріч до нас доєднались інші колеги і ми не лише створили міцну команду, але і заявили про себе на Всеукраїнському рівні. Тож надалі плануємо працювати над розширенням команди, залучити молодих гравців, додати системне та якісне тренування. Хоч на це все потрібні час та кошти, втім ми готові, адже це не лише відволікає від повсякденної роботи на благо здоров’я пацієнтів, а і значно розширює комунікацію між колегами. Ми ділимось не лише досягненнями у спорті, а й у медицині, підтримуємо одне одного.

За результатами цих ігор відбуватимуться Чемпіонати серед лікарів на світовому рівні. Минулоріч українські лікарі посіли перше місце на такому Чемпіонаті, який проходив у Бразилії.

- Я вперше брав участь Чемпіонаті України з футзалу серед лікарів й насправді пошкодував, що не дізнався про таку можливість раніше. Приємно, що ми об’єднались цьому хобі, впевнений, що такі заходи важливі і потрібні, - розказав лікар-отоларинголог Черкаської обласної лікарні Дмитро Хомік.

За інформацією пресслужби КНП "Черкаська обласна лікарня Черкаської обласної ради"

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору