Майстер із Черкащини власноруч сконструював для сина дитячий мотоцикл

06 березня 2020, 10:20

Охоронець за професією, повар за спеціальністю та «майстер на всі руки» – Віталій Незамай, який проживає у Литвинці, власноруч сконструював дитячий мотоцикл для свого сина Славка.

Про це повідомляє журналіст газети «КаніВчанка».

За словами Віталія, одного разу діти в мережі інтернет побачили схожий мотоцикл і почали просити купити його.

- Але для того, щоб придбати цей дитячий транспорт, мені б довелося продати свій автомобіль, оскільки ціна була захмарною. Тож, ми вирішили сконструювати його самостійно, – розповідає чоловік.

В інтернеті інформації про побудову такого мотоцикла замало, проте це не стало на заваді у роботі Віталія.

І вже через півроку діти були у захваті від татового творіння. Чоловік розповідає, для виготовлення рами він взяв профільну трубу, мотор – від бензопили «Дружба 4», ще деякі запчастини від бензопили «Урал», передня вилка це амортизатор від автомобіля «Ланос», руль від велосипеда, а колеса від тачки. Чохол до мотоцикла пошила місцева майстриня.

- У нього підйомність до 110 кілограм і набирає швидкість до 50 км/год. Не зважаючи на те, що 90% всіх запчастин він придбав на брухті, обійшовся такий мотоцикл чоловікові в 3 500 гривень. Із нового ми докупили колеса, тормозні диски, ручки та дзеркала, – додає Віталій.

До цього Віталій вже змайстрував токарний станок, мотоблок, свій самодільний зварювальний апарат. Наразі чоловік веде свій Ютуб-канал та мріє ще сконструювати міні-трактор. Чоловік говорить, що до переїзду в село Литвинець він спочатку збудував майстерню, а потім власний будинок.

Коментарі

Вгору